ATA PLAZA AŞ


Ata Plaza

HAKKIMIZDA

Avrupa ve Uzakdoğu menşeli, dünyaca ünlü firmaların mümessilliğini yapmakta olan ve teknoloji ve bilgi çağının gerektirdiği prensiplerle yolunda emin adımlarla ilerleyen, alanlarında uzman, deneyimli, özverili, genç ve dinamik kadrosu ile tecrübeli ve güvenilir ticaret anlayışıyla satış esnasında ve sonrasında sunduğu üstün hizmetleriyle müşterilerinin daimi olarak yanında olan firmamızın temel çalışma politikası, çağdaş kalite ve verimlilik düzeyinde otomotiv ve endüstriyel alanlar ile iş makinelerindeihtiyaç duyulan yedek parça ve yan ekipmanların en üstün hizmetle müşterilere teminedilip müşteri memnuniyetinin satış ve satış sonrasındaki aşamalarda gerçekleşmesinisağlamaktır.

Çağdaş çözümler üreten ve kalıcı hizmet anlayışı içinde bulunan firmamız dünya çapında gerçekleşen değişim ve gelişimleri takip edip uygulamakta ve geleceğe yönelik çalışmalarıyla, dürüst ve ilkeli şirket politikasıyla modern şirket anlayışı prensiplerine yön vermektedir.

Vizyonumuz;
Yerel piyasaya hakim, uluslararası alanda uzman ve müşterilerin ilk aklına gelen dost şirket olmaktır.

Amacımız;
En uygun çözümü, en üstün hizmet ve en uygun şartlarda müşterilerimize sunmaktır.Değerlerimiz; Hızlı çözüm üretip, doğru ve verimli sonuçlar alarak iyi niyet, iş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık prensipleri doğrultusunda kaliteli ve sistemli bir çalışma politikası içinde olmaktır.

Kalite politikamız;
Tüm çalışanların aktif katılımıyla ve iş süreçlerinin titizlilikle yürütülmesini sağlayarak sunulan tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamaktır.ÜRÜN KATEGORİLERİ


Keçe - Kayış - Rulman - İstavroz (Mafsal) ve Dişli Grubu - Conta - Diğer Ürünler

Atax Logo

Copyright © 2015 Ata Plaza Tüm hakları saklıdır. Sitenin içeriği Ata Plaza'ya, tasarımı Grafytim ve yazılımı sobuman.com'a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz


sobuman

İLETİŞİM


Uzayçağı Caddesi 1155. Sokak No :22-24
Ataplaza-Ostim ANKARA

Tel : +90 312 385 22 99
Fax : +90 312 354 00 03

Email : satis@atax.com.tr